جامع ترین نرم افزار ارسال اس ام اس تبلیغاتی درکشور
03131324000-9 (10 خط)
logo-samandehi

خدمات پیام کوتاه

ارسال پیامک در آینده

ارسال پیامک تکی و گروهی در آینده

شما می خواهید اس ام اس هایی را در روز سه شنبه سه ماه آینده ، ساعت 11:30 صبح به شخصی یا اشخاصی ارسال نمایید پنل ارسال اس ام اس شرکت عصر آسیا به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد ، با استفاده از این ابزار شما می توانید به سادگی پیامک هایی را برای ارسال در آینده تنظیم نمایید . در این روش موتور زمان بند همیشه بیداری گوش به فرمان دستورات شما است و همیشه فعال خواهد بود حتی برای زمانی که شما دسترسی به سیستم ندارید.

ارسال اس ام اس به صورت دوره ای

از امکانات ویژه پنل ارسال اس ام اس عصر آسیا ، ارسال پیامک به صورت دوره ای می باشد .بدین صورت که پیام های شما به صورت اتوماتیک در بازه های زمانی دقیقه ای ، ساعتی ، روزانه ، ماهانه ارسال خواهد شد . به عنوان مثال شما میتوانید تنظیم کنید که ساعت 10 شنبه هر هفته پیامی برایتان ارسال شود. این روش ابزار مناسبی برای یاد آوری های فعالیت هایی است که باید به صورت روتین و تکراری انجام گیرد.

ارسال پیامک از لیست

یکی از امکانات منحصر به فرد خدمات پیام کوتاه عصر آسیا ارسال پیام از لیست می باشد . بدین صورت که لیست تعریف شده در قسمت مدیریت لیست ها را جهت ارسال پیام ، به سیستم معرفی می نمایید . به عنوان مثال شرکت بیمه لیستی تعریف می نماید که شامل فیلد های نام ، نام خانوادگی ، تاریخ غیر فعال شدن بیمه نامه و شماره بیمه نامه می باشد . حال سیستم به صورت اتوماتیک در سر رسید انقضا بیمه نامه ها متنی به شکل زیر را برای مخاطبین پیامک ارسال می نماید: آقای علی احمدی ، بیمه نامه شما به شماره 144771307 در تاریخ 15/3/1391 به اتمام می رسد. لطفا جهت تمدید ، اقدامات لازم را به عمل آورید.
با تشکر