جامع ترین نرم افزار ارسال اس ام اس تبلیغاتی درکشور
03131324000-9 (10 خط)
logo-samandehi

جدیدترین امکانات پنل ارسال اس ام اس


ایمیل کاتالوگ

یکی از امکانات جدید و منحصر به فردی که میتواند از طریق پیامک ارائه شود ایمیل کاتالوگ میباشد. در این نوع سرویس سیستم با دریافت ایمیل افراد به صورت اتوماتیک فایلی را که شما تعیین کرده اید به ایمیل دریافتی ارسال میکند.مثلا میتوانید رزومه و یا لیست قیمت خود را در یک یا چند فایل تنظیم کرده تا افراد با ارسال ایمیلشان به صورت اتوماتیک رزومه و یا لیست قیمت شما را دریافت کنند. به عنوان مثال جهت دریافت رزومه شرکت عصر آسیا شما میتوانید ایمیل خود را به شماره پیامک 30004630 ارسال کنید.

ارسال پیامک از فایل

در این سرویس شما میتوانید برای هر شماره متن مربوط به خودش را ارسال کنید برای این کار در یک فایل اکسل دوستونه در یک ستون شماره موبایل و در ستون دیگر متن مربوط به آن شماره را ثبت کنید . به عنوان مثال اگر یک موسسه مالی بخواهد به مشتریانی که وام و تسهیلات مالی دریافت کرده اند بدهیشان را متذکر شود کافیست در یک فایل اکسل دوستونه در یک ستون شماره موبایل مشترک و در ستون دیگر متن مربوط به بدهی آن کاربر ثبت شود سپس این فایل از طریق سیستم ارسال میشود.

منشی پیامک

از این سرویس برای پاسخگویی خودکار به پیام های دریافت شده در سامانه استفاده میشود بدین صورت که با دریافت کد ارسالی از سوی گوشی ، پیام مناسب به صورت اتوماتیک ارسال میشود . به عنوان مثال برای پنل تعریف می کنید که در صورت دریافت عدد یک از سوی گوشی ، تعرفه قیمتها ، عدد 2 آدرس و عدد3 لیست خدمات شما را به همان شماره ارسال نماید و سامانه ارسال پیامک با توجه به تنظیمات انجام شده توسط شما، این کار را به صورت خودکار انجام می دهد..

مسابقه پیامکی

از طریق این سرویس شما میتوانید یک مسابقه پیامکی مانند آنچه که در اکثربرنامه های تلویزیونی مشاهده میکنید طراحی کنید. تصحیح مسابقه و معرفی جواب های صحیح نیز از طریق خود سیستم به صورت اتوماتیک انجام میشود.

نظرسنجی پیامکی

از طریق این سرویس شما میتوانید نظرسنجی های متفاوتی را برای خدمات و محصولات خود برگزار کنید.بعد از تنظیم نظرسنجی توسط شما درسیستم افراد میتوانند به گزینه های مختلف نظرسنجی از طریق پیامک رای بدهند.شما میتوانید بی نهایت نظر سنجی همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها در سیستم تعریف کنید. نتایج نظرسنجی به صورت نمودار نمایش داده میشود.

ارسال پیامک در سر رسید تولد

این ویژگی این امکان را به شما میدهد تا به صورت اتوماتیک در سررسید تولد مشتریانتان برایشان پیام تبریک ارسال شود.بانک ها این نوع خدمات را از طریق همین سرویس انجام میدهند.