جامع ترین نرم افزار ارسال اس ام اس تبلیغاتی درکشور
03131324000-9 (10 خط)
logo-samandehi

تبلیغات اینترنتی چیست؟

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی عبارت است از مجموعه ای از فعالیت های منظم که ثمره آن در دسترس قرار دادن محصولات و خدمات شما برای کسانی است که در فضای مجازی به دنبال رفع نیازهای خود هستند.
امروزه اکثر مشاغل و بنگاه ها از روش هایی مانند تراکت ، مطبوعات و روزنامه ها ، تلویزیون ، رادیو ، بیلبورد ، پیامک و ... جهت تبلیغات و معرفی مصولات خود استفاده میکنند اما رسانه ای که اکثر مراکز تجاری در کشور ما از آن بی اطلاع هستند دنیای مجازی یا همان اینترنت میباشد.
مراکز تجاری و بنگاه های اقتصادی اگر میخواهند در صحنه رقابت باقی بمانند باید هر چه سریعتر نسبت به ثبت اطلاعات کسب و کار خود و حضور فعالانه در اینترنت اقدام کنند.
وخدمات خود را در معرض دید و در دسترس کاربران اینترنتی قرار دهند. طبق آمار رسمی تعداد کاربران اینترنتی در ایران از مرز 40 میلیون نفر گذشته است که این تعداد روز به روز در حال افزایش است.
یکی از ابزار هایی که میتوان به واسطه آن در اینترنت حضور مستمر و فعال داشت وب سایت اختصاصی است.
اما نکته مهمتر پس از طراحی وب سایت پیدا کردن بازدید کننده برای آن وب سایت است.کاری که اکثر شرکت ها پس از طراحی سایتشان از آن غافل میشوند مهمترین ابزاری که شما را به کاربران اینترنت معرفی میکند موتور جستجوگر گوگل میباشد.
جستجوی گوگل
امروزه در اکثر کشور های دنیاشرکت هایی وجود دارند که تخصص اصلیشان مشاوره بازاریابی و تبلیغات در اینترنت است این شرکت ها روز به روز تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما را افزایش داده و به ازای بیشتر کردن تعداد بازدیدکنندگان از شما هزینه دریافت میکنند.

هزینه هایی که در فضای مجازی انجام میشود نوعی سرمایه گذاری محسوب میشود
چرا که در فضای اینترنت هزینه هایی که انجام میشود باعث شناخت شما میشود و اگر این شناخت به تعداد قابل توجهی بازدید کننده برسد پس از آن با هزینه ای بسیار ناچیز میتوانید این جایگاه را حفظ کرده و ارتقا دهید در حالیکه در فضای واقعی بدست آوردن جایگاه مناسب در بین مخاطبین نیازمند هزینه های مداوم میباشد.
داشتن وب سایت اگرچه مناسب ترین ابزار جهت معرفی خدمات در فضای وب میباشد اما تنها راه حضور در فضای مجازی نیست بلکه راه های ساده تر و کم هزینه تری نیز در این باب وجود دارد که میتواند جوابگوی نیاز اکثر مشاغل و کسب و کار ها باشد.

تبلیغات اینترنتی به بخش های زیر تقسیم بندی میشود.

آگهی نامه های اینترنتی استفاده از شبکه های اجتماعی تبلیغ در گوگل ارسال ایمیل تبلیغاتی


ارسال اس ام اس تبلیغاتی راه اندازی وبلاگ های تجاری تبلیغات بنری راه اندازی فروشگاه اینترنتی


کارشناسان ما پس از آنالیز کسب و کار شما ، ترکیبی مناسب از سرویس های فوق را برای استراتژی تبلیغات شما ارائه خواهند داد.