جامع ترین نرم افزار ارسال اس ام اس تبلیغاتی درکشور
03131324000-9 (10 خط)
logo-samandehi

نمایندگی پنل اس ام اس

اعطای نمایندگی پنل اس ام اس:

با توجه به سابقه وتجربه شرکت عصر آسیا در زمینه طراحی ، پیاده سازی و فروش سیستم های ارسال sms این شرکت شروع به واگذاری نمایندگی فروش سیستم های ارسال پیامک به کلیه نقاط کشور کرده است. که با توجه به پشتیبانی ها وراهنمایی های مختلف مالی و تبلیغاتی در اکثر مواقع شرایط و زمینه های بسیار مساعدی را برای نمایندگان خود فراهم آورده است.هر شرکت یا سازمان با داشتن امتیاز نمایندگی میتواند بدون نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت مخابراتی و پشتیبانی های اینترنتی کلیه فعالیت ها و درآمد زایی های نمایندگان مخابرات را داشته باشد که در ذیل به پاره ای از این فعالیت ها اشاره شده است.

جنبه های درآمد زایی سیستم برای نمایندگان :

1) فروش پنل ارسال اس ام اس :
تفاوت اصلی این سیستم ها با سیستم های مشابه عدم نیاز به سخت افزار و نرم افزارهای جانبی جهت نصب و راه اندازی میباشد. فروش نرم افزارهای ارسال SMS از طریق این سیستم ها به راحتی انجام گرفته و ظرف مدت کمتر از 1 دقیقه میتوان یک نسخه از این سامانه را به مشتری تحویل داد. جهت فروش یک نسخه از نرم افزار ارسال sms به مشتریان فقط کافی است یک نام کاربری و کلمه عبور به آن مشتری اختصاص داده شود که پس از آن مشتری با ورود به محیط نمایندگی شما و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد محیط نرم افزاری و اینترنتی مختص خود خواهد شد که با پرداخت هزینه، این سیستم از جانب نمایندگی برای وی فعال میگردد و در هر مرحله از فعالیت نیز میتوان امکان دسترسی کاربران به سیستم را محدود و یا غیرفعال کرد.
2) فعال سازی سرویس های اختصاصی برای کاربران:
در ابتدا با واگذاری پنل ارسال به کابر شما می توانید یک سری از امکانات پایه را در دسترس کاربر قرار دهید اما امکانات فوق العاده تر را با دریافت هزینه جداگانه برای کاربر فعال نمایید.شایان ذکر است این سیستم شامل حدود 30 سرویس مختلف میباشد که در ابتدا عموما حدود 5 الی 6 سرویس برای کاربران معمولی فعال میگردد.
3) درآمد حاصل از ارسال sms کاربران:
با توجه به اختلاف قیمت هر sms در خرید عمده نماینده و عرضه جزئی آن به کاربر ،نماینده با خرید کلی، تعرفه sms خود را پایین آورده و زمانی که به کاربر شارژ می دهد تعرفه بالاتری را دریافت می نماید.

نحوه اعطای نمایندگی:

جهت اعطای نمایندگی،نماینده نام مورد نظر(domain) خود را (مثلاٌ برای مرکز تبلیغات یاقوت www.Yaghootsms.com ) اعلام کرده،سپس سیستم ارسال پیام کوتاه در قالب یک وب سایت با نام اعلام شده در اختیار نماینده قرار داده میشود که مدیریت و تمامی امکانات آن به نماینده واگذار می گردد و نماینده فعالیت خود را بر روی وب سایت آغاز می نماید. شایان ذکر است پنل نمایندگی دارای دو محیط مدیریت و کاربری می باشد که در محیط مدیریت شما کلیه تنظیمات ظاهری و مالی را جهت کاربران خود انجام می دهید . از این محیط شما می توانید نمای سایت را کاملاً منطبق بر نیاز خود پیاده سازی نموده و لوگوی مربوط به شرکت خود را استفاده کنید همچنین اخبار خود را جهت مشاهده کاربران قرار دهید محیط کاربری مخصوص کاربران و مشتریان شما می باشد که در اختیار آنان قرار می گیرد.در این روش هر کاربر در سایت شما دارای اعتبار ریالی می باشد که با ارسال sms هزینه آن از اعتبار وی کسر می گردد. هر کاربر میتواند در صورت نیاز خط پیام رسانی برای خود در داخل پنل فعال سازد.

برخی از امکانات پنل مدیریتی ارسال اس ام اس :

1- قابلیت گزارش گیری ، انجام تنظیمات کامل وتعیین هزینه پیامک کاربران
2- ارائه گزارشات آماری ارسال های ماهیانه
3- تنظیم شماره حساب های سیستم جهت واریز شارژ ماهیانه کاربران و انجام تنظیمات مالی
4- تنظیم هزینه سرویس های اختصاصی برای کاربران
5- طراحی و تنظیم هزینه بانک های اطلاعاتی مختلف جهت استفاده کاربران و ...
شما میتوانید با دریافت یک نمایندگی پیام کوتاه ، کلیه خدمات پیامک و اس ام اس ارسال را به مشترکین خود با کاملترین امکانات ارائه دهید و از آن به عنوان یک سیستم جامع جهت ارتباط با مشتری و مشتری مداری استفاده کنید.
تلفن تماس جهت دریافت پنل نمایندگی
03136636761
09135300037