جامع ترین نرم افزار ارسال اس ام اس تبلیغاتی درکشور
03131324000-9 (10 خط)
logo-samandehi

تبلیغات آنلاین

ارسال اس ام اس رایگان

یکی از عبارت هایی که در صنعت تبلیغات و مخصوصا در دنیای اینترنت رایج شده است ارسال اس ام اس رایگاناز طریق خطوط اینترنتی میباشد. با توجه به اینکه کلیه اس ام اس های ارسالی در کشور ما باید از طریق خطوط مخابرات ارسال شوند پس مطمئنا تصور ارسال اس ام اس تبلیغاتی رایگان یک تصور اشتباه و غیر ممکن میباشد.عموما در فضای مجازی وقتی از ارسال اس ام اس تبلیغاتی صحبت میشود منظور پنل ارسال اس ام اس رایگان میباشد. پنل ارسال اس ام اس در واقع یک نرم افزار مجازی میباشد که احتیاج به سخت افزار و نرم افزار جانبی ندارد. و کلیه امکانات نرم افزارهای ارسال اس ام اس در این محیط ها تعبیه شده است.
در این محیط ها شما پس از دریافت یک پنل اس ام اس جهت ارسال پیامک فقط کافی است حساب کاربری خود را شارژ کنید.کلیه تراکنشهای مالی در این سیستمها برای کابران قابل مشاهده میباشد کلیه تنظیمات در مورد متن پیامک و نحوه ارسال و بانک های اطلاعات مخاطبین توسط خود کاربر انجام میشود و دست کاربران و مشتریان جهت ارسال اس ام اس در هرساعت از شبانه روز باز میباشد. با توجه به اینکه این پنل ها از طریق بعضی شرکت های تازه کار به صورت رایگان واگذار میشود ذکر چند نکته در این مورد لازم میباشد.
1- یکی از نکات مهم در خدمات سامانه های پیام کوتاه سرعت ارسال پیامک های انبوه میباشد.شرکت ها برای اینکه بتوانند خدمات ارسال اس ام اس های گروهی را به نحو احسنت و با کیفیت خوب ارائه دهند باید هزینه این خدمات را از مشترکین دریافت کنند چرا که تجهیزات و امکانات در دنیای وب بسیار هزینه بر میباشد.
2- مولفه دیگر که در سیستم های ارسال پیامک مهم میباشد کیفیت ارسال پیامک های ارسالی میباشد.بدین صورت که چند درصد پیام های ارسالی به دست مخاطبان خواهد رسید.
پنل های ارسال پیامک رایگان هیچ گونه تضمینی جهت رسیدن پیام به دست مخاطبین ندارند .
3- با توجه به اینکه ارسال پیامک در کشور ما تحت نظر قوانین امنیتی و زیر نظر مخابرات میباشد لذا در برهه های زمانی متفاوت ممکن است ارسال پیامک از طرف اپراتورهای مخابرات قطع شده باشد در چنین مواقعی پنل های رایگان هیچ گونه خبررسانی به مشترکین نخواهند داشت. توصیه شرکت عصر آسیا به کلیه سازمان ها و شرکت هایی که میخواهند به صورت حرفه ای وارد بازار پیامک های تبلیغاتی شوند این است که از پنل های ارسال اس ام اس معتبر با پشتیبانی قوی و تیم طراحی حرفه ای استفاده کنند چرا که در ازای پرداخت هزینه ای بسیار ناچیز نه تنها میتوانند از خدمات ارسال پیامک های تبلیغاتی به نحو احسنت استفاده کنند بلکه میتوانند از تجربیات چند ساله این شرکت در راستای خدمات مشاوره ای رایگان جهت ارسال اس ام اس های تبلیغاتی هدفمند بهره مند گردند.