جامع ترین نرم افزار ارسال اس ام اس تبلیغاتی درکشور
03131324000-9 (10 خط)
logo-samandehi

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس چیست؟

سامانه پیام کوتاه ابزاری جهت ارتباطات جمعی و ارسال پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغاتی است که در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال اس ام اس را فراهم میکند.
از این ابزار میتوان به روش های زیر استفاده کرد.
1.پیامک تکی . با استفاده از این ابزار میتوان به یک شماره خاص پیامک ارسال نمود.
2.ارسال پیامک گروهی. در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده پیام خود را ارسال میکنید جهت این کار باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید در این سیستم این قابلیت وجود دارد که شما میتوانید به راحتی مشتریان و مخاطبین خود را دسته بندی کرده شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنیدو سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است پیامتان را ارسال کنید.
3.ارسال پیامک بر اساس پیش شماره . به عنوان مثال شما میتوانید به شماره های 0913118 موجود در اصفهان یک پیام تبلیغاتی ارسال کنید.
4.ارسال پیامک بر اساس کد پستی .در این روش شما میتوانید به ساکنین یک منطقه خاص یک پیام تبلیغاتی را ارسال کنید.
5.ارسال به تفکیک استان و شهر های کشور . بدین ترتیب که با انتخاب هر کدام از استان های کشور شهر های زیر مجموعه آن استان لیست میشود که شما میتوانید به ساکنین همان شهر پیام خود را رسال کنید.
6.ارسال پیامک به خارج از کشور . در این روش شما میتوانید با انتخاب کشور مورد نظر خود به شماره های همراه آن کشور پیام ارسال کنید.
7.دریافت پیامک از طرف مشتریان. بدین صورت که مخاطبین شما نیز میتوانند برای شما پیام ارسال کنند که گزارش کلیه پیام های دریافتی شما از طریق سیستم قابل رویت میباشد.
8.ارسال پیامک به صورت اتوماتیک در جواب پیامهای دریافتی که به آن منشی پیامک گفته میشود.
9. برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی و ...